naar de startpagina
start contactformulier

Voorbieden bons De Vrede Mielen

 Lopende verkopingen

TitelWordt afgesloten opBiedingenHuidige bieding
 01 Boonen Bram Velm/ST18-01-2019 18:002EUR 30,00
 02 Claes Jean Jeuk18-01-2019 18:001EUR 20,00
 03 Coelmont Peter Mielen/b/Aalst18-01-2019 18:001EUR 20,00
 04 Deneuker Pascal Brustem18-01-2019 18:001EUR 20,00
 05 Fransis Jerome Mielen/b/Aalst18-01-2019 18:001EUR 20,00
 06 Forier-Vanbrabant Montenaken18-01-2019 18:002EUR 35,00
 07 Germijs Jean Marie Montenaken18-01-2019 18:001EUR 20,00
 08 Hasevoets Flor & znn Kozen18-01-2019 18:002EUR 50,00
 09 Houbar Jozefa Gutschoven18-01-2019 18:001EUR 20,00
 10 Houbrechts Gino Gors-op-Leeuw18-01-2019 18:001EUR 25,00
 11 Lacroix Hugo Borlo18-01-2019 18:001EUR 20,00
 12 Lenaerts-Loyaerts Gingelom18-01-2019 18:001EUR 20,00
 13 Liebens Gerrit Borlo18-01-2019 18:003EUR 40,00
 14 Lismont Pascal Aalst/ST18-01-2019 18:001EUR 30,00
 15 Martens-Meers Brustem18-01-2019 18:001EUR 20,00
 16 Meers-Martens Brustem18-01-2019 18:002EUR 40,00
 17 Mertens Roger Sint-Truiden18-01-2019 18:003EUR 40,00
 18 Mombaerts Firmin Mielen/b/Aalst18-01-2019 18:001EUR 20,00
 19 Neven Frank Ulbeek18-01-2019 18:001EUR 40,00
 20 Patrick Gebroeders Gelmen/ST18-01-2019 18:002EUR 40,00
 21 Peters-Knaepen Borlo18-01-2019 18:003EUR 40,00
 22 Reynaerts Stephen Velm/ST18-01-2019 18:004EUR 100,00
 23 Sauwen Jozef Jeuk18-01-2019 18:001EUR 20,00
 24 Smets Guy & Elien Jeuk18-01-2019 18:002EUR 30,00
 25 Wouters Arsene Brustem18-01-2019 18:003EUR 40,00
 26 Vandenwijngaerden Frans Budingen18-01-2019 18:001EUR 20,00
 27 Coninx Frederik Ulbeek18-01-2019 18:002EUR 30,00
 28 Robijns Armand Heers (Rukkelingen)18-01-2019 18:001EUR 30,00

Vorige    Pagina 1 van 1    Volgende